Elektrické kolobežky pre dospelých dokážu urýchliť Váš presun po meste. Nebudete už viac meškať, nemusíte sa už spoliehať na často meškajúce spojite, alebo dlhé kolóny v autách.

Elektrické kolobežky pre dospelých

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU je moderná kolobežka môže slúžiť ako štýlové vozidlo pre deti aj dospelých, ktorá Vám zaistí rýchle presuny po meste a užijete si s ňou poriadnu dávku zábavy. Jej odolná konštrukcia je vyrobená z hliníka a tak zaisťuje pohodlnú jazdu aj po nie úplne ideálnom povrchu a navyše znesie aj mierny slabý dážď.

Vďaka textúre, ktorá sa nachádza nad hliníkovou vrstvou sa na kolobežke zabraňuje kĺzaniu nôh a tým sa stáva bezpečnejšou.

Kľúčové vlastnosti

  • Cena približne 530 €
  • Maximálna rýchlosť 25 km/h
  • Výkon 250 W
  • Dojazd 30 km
  • Hmotnosť 12,5 kg
  • Maximálne hmotnosť 100 kg
  • Kapacita batérie 7 800 kWh

Výborné jazdné vlastnosti

O maximálne pohodlnú a bezpečnú jazdu sa postarajú 8,5″ pneumatiky s vynikajúcou priľnavosťou a tlmením nárazov. Vo výbave kolobežky Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU nechýba ani predné a zadné LED svetlo a výkonná kotúčová brzda.

Kvalitná elektrická kolobežka

Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU disponuje systémom regenerácie kinetickej energie. Počas dlhšieho brzdenia za jazdy sa obnovuje kinetická energia. Ďalšou výhodou je, že nemusíte stále držať páčku plynu, nakoľko máte k dispozícií tempomat, ktorý dokáže udržať konštatnú rýchlosť, ktorú si sami elegantne nastavíte.

Lacná elektrická kolobežka

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU sa dá navyše veľmi ľahko skladať, stačí uvoľniť riadidlá a sklopiť ich k zadnému kolesu.  Sklopením riadidiel docielime praktické prenášanie, ktoré nám uľahčí manipuláciu napr. v MHD či pri prenose do kancelárie alebo školy.

Kolobežku je možné prepojiť s telefónom pomocou Bluetooth technológie prostredníctvom aplikácie Mi Home. Táto aplikácia nám umožňuje, kontrolovať kapacitu zostávajúcej batérie a informácie ohľadne predpokladaného dojazdu. Máme k dispozícií aj funkciu uzamknutia elektrickej kolobežky Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU.

Zistiť aktuálnu cenu

Najobľúbenejšie elektrické kolobežky

© Copyright 2020