ELEKTRICKÉ KOLOBEŽKY OD XIAOMI

Xiaomi Mi Essential

Elektrická kolobežka, ktorá ponúka veľmi jednoduché riadenie a so svojou maximálnou rýchlosťou 20 km/h je skvelou voľbou i pre začiatočníkov a deti. Prémiovú bezpečnosť má na starosti brzdový systém E-ABS v kombinácii s reflexnými prvkami. Hmotnosť kolobežky je len 12 kg a spolu s kolesami s priemerom 8,5’’ sú to skvelé predpoklady na jednoduchú manipuláciu s modelom. Maximálny dojazd je v prípade tohto modelu 20 km a elektrická kolobežka zvládne i stúpanie do 10%. Je to naozaj skvelý spoločník za priaznivú cenu, ktorý poteší i deti.

Xiaomi Mi Pro 2

Výborná skladacia kolobežka, ktorej telo je vytvorené z odolného leteckého hliníka a váži len 14,2 kg. Tento model dokáže vyvinúť už rýchlosť 25 km/h a vyznačuje sa maximálnym dojazdom 45 km. Jeho vytrvalosť poteší každého, pre koho kolobežka nie je len dopravným prostriedkom do práce, ale využije ju i na dlhšie výlety. Oproti predchádzajúcemu modelu je určená už pre náročnejších používateľov. Intuitívne ovládanie a systém rekuperácie kinetickej energie sú ďalšími z radu výhod.

Bezpečnosť má na starosti brzdiaci systém E-ABS, osvetlenie i reflexné prvky. Kolesá s priemerom 8,5’‘ sa postarajú o príjemnú a pohodlnú jazdu. Elektrickú kolobežku je možné spárovať s inteligentným telefónom a mať tak všetko pod kontrolou.

Xiaomi Mi Electric 1S

Model, ktorý poteší všetkých fanúšikov bezpečnosti. Elektrická kolobežka s hmotnosťou 12,5 kg je dokáže vyvinúť maximálnu rýchlosť 25 km/h s dojazdom 30 km. Rovnako ako jej predchodcovia je vybavená systémom regenerácie kinetickej energie (KERS), ktorý obnovuje kinetickú energiu počas dlhšieho brzdenia. Výhodou je možnosť pripojenia kolobežky prostredníctvom aplikácie Mi Home, ktorá je schopná informovať vás i o prípadných komplikáciách – informácie o kolobežke môžete teda sledovať na displeji kolobežky i v aplikácii inteligentného telefónu.

Duálny brzdový systém a 8,5’‘ pneumatiky sa postarajú o bezpečný ale intenzívny zážitok z jazdy. Ľahkú konštrukciu s rýchlym skladaním a možnosť zvládnuť stúpanie do 7° oceníte i počas výletov.

Xiaomi Mi Electric Scooter

I v tomto modeli sa spoločnosť Xiaomi rozhodla staviť na ľahké telo z hliníka s hmotnosťou 12,2 kg. Kolobežka je schopná vyvinúť rýchlosť 25 km/h a dojazdom 30 km. Skladanie oceníte pri cestách v dopravnom prostriedku alebo pri výprave na zaujímavé miesta. Kolobežka ponúka svojmu jazdcovi kvalitné pneumatiky a protišmykové plochy, ktoré sa starajú o bezpečnosť. Tá je zabezpečená i duálnym brzdovým systémom a osvetlením s viditeľnosťou až do 6 metrov.

Za zmienku tiež stojí fakt, že kolobežka sa vyznačuje brzdnou dráhou len 4 metre. Ovládanie je do značnej miery intuitívne, čo poteší najmä začiatočníkov. Nároční užívatelia zas môžu obdivovať jednoduchý a čistý dizajn, ktorým sa elektrická kolobežka pýši.

Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365

Elektrická kolobežka, ktorá je vhodná na presúvanie po meste. Je určená predovšetkým pre kratšie vzdialenosti, hoci sa môže pýšiť dojazdom až 30 km a maximálnou rýchlosťou 25 km/h. Dlhá výdrž batérie, duálny brzdový systém i kombinácia reflexných prvkov s jednoduchým dizajnom sú silnými stránkami tohto modelu. Jednoduché skladanie môžete využiť, keď plánujete cestovať verejnou dopravou alebo naložiť kolobežku do auta a pohodlne sa presunúť na výlet.

Jednoduché ovládanie zvládne naozaj každý – do veľkej miery je intuitívne. Informáciu o stave batérie vašej elektrickej kolobežky vám poskytne ovládací panel s LED kontrolkami. Kolobežka stavia i na špeciálne tvarovanej spodnej plošine a protišmykových plochách, ktoré sa postarajú o príjemný a najmä bezpečný zážitok z jazdy.