Lacné elektrické kolobežky budú mať zrejme o niečo nižšiu životnosť ako drahé kolobežky, avšak niekedy si nemôžeme dovoliť príliš veľkú investíciu. Už len to, že ste začali uvažovať o kúpe elektrickej kolobežky môže byť skvelý krok oproti prepravovaniu sa v meste autom, nakoľko šetríte životné prostredie.

Lacná elektrická kolobežka Spokey MOBIUS

Táto lacná kolobežka je veľmi dobrou voľbou v prípade, že chcete pri kúpe ušetriť. Dosahuje maximálnu rýchlosť až 25 km/h čo konkuruje aj oveľa drahším kolobežkám. Na jedno plné nabitie prejde až 15 km. Tento model je vhodný pre rýchle cestovanie pri zachovaní bezpečnosti.

Lacné elektrické kolobežky
Cena: € -

Maximálny dojazd: 15 km

Maximálna rýchlosť: 25 km / h

Výkon motora: 250 W

Rozmer kolies: 8 ‘/ 20,3 cm

Typ kolies: plná, gumová

Kapacita batérie: 2,6 Ah lítiová (batérie zabudovaná v plošine)

Doba nabíjania: 2-3 hodiny

Brzda: nožná

Rám: hliník

Hliníková konštrukcia, gumové kolesá a nožná brzda zaručuje komfort jazdy. Je veľmi kompaktná a nezaberá vôbec veľa miesta. Jej výhoda jej aj jej ľahkosť, ktorá Vám umožňuje vziať ju so sebou kamkoľvek. Ľahko ju naložíte do výťahu, kufra auta či autobusu.  Kolobežkou môžete potešiť aj svojich známych a je to skvelý tip ako darček.

Elektrická kolobežka Racceway Street

Racceway Street patrí medzi lacné elektrické kolobežky a môže byť pre Vás ako stvorená a to nie len jej skvelou cenou. S e-kolobežkou Raceway budete časovo nezávislý a dostanete na na čas presne tam kde chcete. Ak namiesto auta alebo miestnej hromadnej dopravy používate elektrickú kolobežku šetríte životné prostredie.

Pri správnom nabíjaní prejdete na plné nabitie na tejto kolobežke 15 kilometrov a maximálna rýchlosť, ktorou môžete ísť je až 24 km/h.

Cena: € -

Max rýchlosť: 24 km/h

Dojazd: 15 km

Doba dobíjania: 2 až 3 hodiny

Výkon motora: 350 W

Kapacita batérie: 5,2 Ah

Max. nosnosť 100 kg

Rozmery: 110 × 14 × 99 cm

Výkon 0,35 kW

Rýchlosť je ešte vyššia ako v prípade prenájmu niektorých poskytovateľov, pretože napríklad firma Bolt obmedzila maximálnu rýchlosť požičanej elektrickej kolobežky na 20 km/h.

Stav batérie môžete sledovať na multifunkčnom prehľadnom LCD displeji, máte tak stály prehľad o možnom dojazde elektrokolobežky. Táto lacná elektrická kolobežka je vďaka hliníkovej konštrukcií skladná a ľahká, dokážete ju veľmi rýchlo a preto je vhodná aj na prepravu napríklad do MHDčky

Elektrická kolobežka City Boss BX2 

Jazda po meste nebola nikdy jednoduchšia s čiernou elektrickou kolobežkou City Boss BX2 si jazdu nesmierne užijete. Používaním elektrickej kolobežky prídete na miesto bez meškania. Používaním sa naučíte koľko trvá približne cesta z bodu A do bodu B a už sa nebudete musieť fixovať na meškajúce MHDčky alebo preplnené mestské cesty.

CityBossRX5_kolobezka
Cena € -

Maximálna rýchlosť 25 km/h

Maximálny dojazd 12 km

Výkon 250 W

Hmotnosť 11,2 kg

Max nosnosť 100 kg

Doba nabíjania: 3 hodiny

Typ batérie Lítium-iónová

Aj napriek tomu, že táto kolobežka patrí medzi lacné elektrické kolobežky obsahuje 3 jazdné režimy, vďaka, ktorým budete môcť korigovať svoju rýchlosť napríklad na frekventovanej ceste, alebo pri vysokom výskyte chodcov. Ekologické cestovanie si budete môcť užiť v maximálnej rýchlosti 25 km/h a na jedno nabitie s ňou prejdete až 12 km.

Navyše so zadným aj predným odpružením pôjdete s touto elektrokolobežkou GX2 ako v bavlnke. Jazdite mestom ekologicky a zároveň si pritom užívajte plný komfort z jazdy s elektrickou kolobežkou City Boss GX2.

Lacné elektrické kolobežky Forever FLY CS-100

Kolobežka Forever FLY CS-100 je tiež lacná kolobežka, ktorá však dosahuje maximálnu rýchlosť až 25 km/h. Disponuje možnosťou skladania a preto jej prenos je jednoduchý. Disponuje mechanickou brzdou, ktorá je umiestnená na zadnom kolese a elektrickou brzdou. Má jednoduché ovládanie a 3 rýchlostné stupne, ktoré môžu byť prospešné napríklad, keď ide po námestí či chodníku, alebo dole kopcom, kde Vás bude automaticky obmedzovať a nemusíte brzdiť Vy.

Lacné elektrické kolobežky
  • Maximálne rýchlosť: 25 km/h
  • Dojazd: 15 kilometrov
  • Doba nabíjania: 3 hodiny
  • Maximálna nosnosť: 120 kg
  • Kapacita akumulátora: 5000 mAh
  • Motor: 250 W
  • Pneumatiky: 8″
  • Hmotnosť: 11,90 kg

Najlepšie elektrické kolobežky – pozrite si recenziu na 8 najlepších elektrických kolobežiek

© Copyright 2020