Elektrické kolobežky pre dospelých dokážu urýchliť Váš presun po meste. Nebudete už viac meškať, nemusíte sa už spoliehať na často meškajúce spojite, alebo dlhé kolóny v autách.

Xiaomi Mi Electric

Pokiaľ hľadáte kvalitnú elektrickú kolobežku na kratšie vzdialenosti, ste na správnom mieste. Dojazd do 30 kilometrov vám prináša Xiaomi Mi Electric Scooter 2. Dvojitý brzdný systém a ľahký prenos si pochvaľujú užívatelia tohto stroja. Pozitívami sú tiež protišmykové držadlá. Ľahké ovládanie a moderný dizajn sú čerešničkou na torte. Maximálna rýchlosť je 25 km/h

Xiaomi Mi Electric Scooter 2

Solídny dojazd

Konfigurovateľnosť prostredníctvom mobilnej aplikácie

Jednoduchá skladateľnosť

Prenosnosť

Bezpečnosť

Dlhšie nabíjanie

Cena: € –
W3Schools

KAABO WOLF WARRIOR

V hlasovaní užívateľov Electric Scooter Guide víťaz. ESG v hlasovaní dostali viac ako 750 hodnotení od majiteľov elektrických kolobežiek, ktorí hodnotili jednotlivé modely na stupnici od jedna (najhoršie elektrické kolobežky) do päť (najlepšie elektrické kolobežky ).

Wolf Warrior dostal priemerné hodnotenie 4,9.

Najlepšie elektrické kolobežky

Hmotnosť až 50 kilogramov

Drsnejšia úprava

Skvelé odpruženie v teréne

Univerzálnosť použitia

Jedna z najrýchlejších elektrických kolobežiek

W3Schools
Cena € –

Je to “vlk” medzi elektrickými kolobežkami. Ako už názov napovedá. Je rovnako silný na cestách aj v teréne. Maximálna rýchlosť 80 km/h bude sedieť aj skutočným “kolobežkovým dobrodruhom”. Dva silné motory 2x 1200 W. Jednoznačne patrí medzi najlepšie elektrické kolobežky . Dojazd až 150 kilometrov. Pneumatiky s offroad dezénom o veľkosti 11 palcov zabezpečia vynikajúci komfort pri jazde v ťažkom teréne aj v meste.

Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365

V rámci testu Electric Scooter Guide vyhrala Xiaomi Mi M365 titul v kategórii Najlepšia elektrická kolobežka do 600 euro. Patrí medzi najlepšie elektrické kolobežky na trhu, čo sa týka dojazdu, váhy, najvyššej rýchlosti, kvality a v danej cenovej kategórií.

Xiaomi Mi Electric Scooter 2 M365

Výborný pomer cena/výkon

Výborný dojazd (25 km) a maximálna rýchlosť (30 km/h)

Kvalitná konštrukcia

Absentuje informačný displej

Absentuje odpruženie pre nerovnú cestu

Cena: € –
W3Schools

Okrem prijateľnej ceny a vyváženosti tento model upúta aj brzdením oboma kolesami. Predné koleso má rekuperačnú brzdu a zadné mechanickú kotúčovú brzdu. Váži len 15 kilogramov a je veľmi praktická na prenášanie.

Ninebot Segway Max

Ninebot Segway Max je podstatnejšia, silnejšia verzia s dlhším dojazdom ultra populárneho Xiaomi Mi M365. To je dobrá správa, pretože M365 sa už etabloval ako jedna z najlepších elektrických kolobežiek na svete. Max ide v jeho šľapajach, ale zodpovedá požiadavke verzie s dlhším dojazdom, ktorá je nenáročnejšia na údržbu a odolnejšia.

Ninebot Segway Max G.30

Kvalitný dojazd

Robustná konštrukcia

Odolné pneumatiky

Chýba svieže zrýchlenie

Trošku ťažká na to, aby bola super prenosná

Ninebot Max je vynikajúca kolobežka pre tých, ktorí milujú dizajn prvotriednej M365, ale chcú odolnejšiu kolobežku s dlhším dojazdom. Silnejší motor Maxa dokáže poháňať ťažších jazdcov do strmších kopcov. Hmotnosť tejto kolobežky je 19 kilogramov. Najvyššia rýchlosť do 30 km/h a dojazd 45 kilometrov.

Celkovo je Ninebot Max svižnejšou, spoľahlivejšou a priemyselne nenáročnejšou verziou Xiaomi M365 – najslávnejšej elektrickej kolobežky na svete.

Cena: € –
W3Schools

Využíva KERS technológiu, ktorá sa využíva napríklad vo vozidlách Formuly 1 – systém rekuperácie kinetickej energie. Duálny brzdný systém. Kvalitný LCD displej. Šesť LCD žiaroviek pre najlepšie osvetlenie. Duté kolesá zabraňujúce možnosti defektu.

SXT Light Eco 2

Moderná, praktická a kvalitná elektrická kolobežka je s hmotnosťou len necelých 11 kilogramov aktuálne druhá najľahšia elektrokolobežka na svete! Použitie odľahčených materiálov neuberá na kvalite kolobežky. Využijete ju aj v náročných podmienkach. Očarí vás svojou prenosnosťou.

SXT Light Eco

Prijateľná cena

Nízka hmotnosť

Jednoduchá prenosnosť

Slabšia do kopca

Nižší výkon, rýchlosť, kratší dojazd

W3Schools
Cena: € –

Tlmiče na prednej aj zadnej osi zabezpečujú maximálny komfort pri jazde. Tempomat a funkcia Kick-Start zvyšujú pohodlie pri jazde. Maximálna rýchlosť je 27 km/h. Čas nabíjania je tri až tri a pol hodiny. Dojazd je do 30 kilometrov.

Hooride H1

Elektrická kolobežka Hooride H1 je rýchle a ľahko prenosné zariadenie. Na voľný čas, nákupy alebo rýchlu prepravu do práce alebo do školy. Zloženú kolobežku je možné s celkovou hmotnosťou 13 kg prenášať jednou rukou, čo z Hooride H1 robí ideálne cestovné vybavenie.

Hooride H1

Výborná na bežné použitie

Prijateľná cena v pomere k výkonu

Ľahký prenos

Maximálna rýchlosť a dojazd nie pre náročných užívateľov

Predný tlmič a pneumatiky s veľkým priemerom zaisťujú vysokú úroveň pohodlia jazdca. Kombinácia protiblokovacej mechanickej a elektronickej brzdy zaisťuje bezpečnosť a krátku brzdnú dráhu. H1 dosahuje rýchlosti až 25 km / h a je vybavený plne nastaviteľnou reguláciou rýchlosti tempomatu pre maximálne pohodlie jazdca.

Cena € –
W3Schools

Vďaka skvele navrhnutému skladaciemu systému je možné všetky elektrické kolobežky Hooride H1 ľahko zložiť a uložiť do vášho automobilu alebo prepraviť mestskou hromadnou dopravou. Dojazd má do 30 kilometrov. Počas jazdy sa prebytočná energia pri jazde z kopca alebo pri brzdení ukladá späť do batérie. Výsledkom je, že kolobežka má najefektívnejší a najinteligentnejší systém správy batérie, ktorý pozorne sleduje výkon batérie, rozširuje dojazd a navyše je produktom šetrným k prírode.

Takira Sc8ter Carbon

Táto elektrická kolobežka vám ponúka maximálnu rýchlosť 22 km / h. Motor s výkonom 250 W. Maximálny dojazd je 28 kilometrov.

Takira Sc8ter Carbon

Malá hmotnosť

Jednoduchá skladnosť a prenosnosť

Rýchle nabíjanie

Dobrý dojazd

Problém s  kopcami a nerovnosťami terénu

Na slnku nečitateľný displej

Slabšia rýchlosť

W3Schools
Cena: € –

Easy Fold pre rýchle sklopenie kolobežky pri prenášaní. Riadidlá aj zadný blatník vybavené brzdou pre maximálnu bezpečnosť. Kvalitné osvetlenie. Váži len 7,5 kilogramu, takže je veľmi ľahko prenosná.

KAABO MANTIS

Elektrická kolobežka MANTIS je vhodná pre náročného jazdca, ktorý chce všetko: silné zrýchlenie, vynikajúci výkon pri zábavných víkendových jazdách, kvalitné batérie, ktoré dokážu medzi nabíjaním zvládnuť vzdialenosť až 80 kilometrov a umožňuje bezpečnú prepravu. Táto elektrická kolobežka je s hmotnosťou 30 kg jednou z najľahších vo svojej triede. Ľahko sa zloží a napriek silnému výkonu je stále prenosná.

KAABO

Rýchlosť a svižnosť

Ľahké prenášanie

Špičkové odpruženie a kvalita vyhotovenia

Ťažké pre každodennú a bežnú prenosnosť

Predné a zadné pruženie s otočným ramenom poskytuje plynulú jazdu v akomkoľvek teréne. Táto elektrická kolobežka dokáže jazdiť po tráve alebo na prašných cestách, preskočiť obrubník v meste, zvládne takmer všetky podmienky, aké si dokážete predstaviť.

Cena € –
W3Schools

Dvojité polohydraulické kotúčové brzdy v základnej verzii a plné hydraulické brzdy vo verzii PRO poskytujú plnú kontrolu počas jazdy. Kolobežka umožňuje konfiguráciu obmedzenia rýchlosti, tempomatu a regeneračnej brzdnej sily.

Verzia PRO s displejom Minimotors poskytuje tiež nastavenie krútiaceho momentu motora a ABS. Dve predné a zadné LED diódy a svetlý bočný pás LED zaručia, že budete v noci vidieť. Na dlhšie jazdy v noci odporúčame pripevniť svetlomet.

Základná – Dojazd 50 kilometrov – štandardný displej – 10 až 12 hodín doba nabíjania

PRO – Dojazd do 80 kilometrov – Minimotors displej – plne hydraulické brzdy – 13 až 16 hodín doba nabíjania

Ďalšie elektrické kolobežky pre dospelých

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU je moderná kolobežka môže slúžiť ako štýlové vozidlo pre deti aj dospelých, ktorá Vám zaistí rýchle presuny po meste a užijete si s ňou poriadnu dávku zábavy. Jej odolná konštrukcia je vyrobená z hliníka a tak zaisťuje pohodlnú jazdu aj po nie úplne ideálnom povrchu a navyše znesie aj mierny slabý dážď.

Vďaka textúre, ktorá sa nachádza nad hliníkovou vrstvou sa na kolobežke zabraňuje kĺzaniu nôh a tým sa stáva bezpečnejšou.

Kľúčové vlastnosti

Cena približne 530 €

Maximálna rýchlosť 25 km/h

Výkon 250 W

Dojazd 30 km

Hmotnosť 12,5 kg

Maximálne hmotnosť 100 kg

Kapacita batérie 7 800 kWh

Výborné jazdné vlastnosti

O maximálne pohodlnú a bezpečnú jazdu sa postarajú 8,5″ pneumatiky s vynikajúcou priľnavosťou a tlmením nárazov. Vo výbave kolobežky Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU nechýba ani predné a zadné LED svetlo a výkonná kotúčová brzda.

Kvalitná elektrická kolobežka

Elektrická kolobežka Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU disponuje systémom regenerácie kinetickej energie. Počas dlhšieho brzdenia za jazdy sa obnovuje kinetická energia. Ďalšou výhodou je, že nemusíte stále držať páčku plynu, nakoľko máte k dispozícií tempomat, ktorý dokáže udržať konštatnú rýchlosť, ktorú si sami elegantne nastavíte.

Lacná elektrická kolobežka

Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU sa dá navyše veľmi ľahko skladať, stačí uvoľniť riadidlá a sklopiť ich k zadnému kolesu.  Sklopením riadidiel docielime praktické prenášanie, ktoré nám uľahčí manipuláciu napr. v MHD či pri prenose do kancelárie alebo školy.

Kolobežku je možné prepojiť s telefónom pomocou Bluetooth technológie prostredníctvom aplikácie Mi Home. Táto aplikácia nám umožňuje, kontrolovať kapacitu zostávajúcej batérie a informácie ohľadne predpokladaného dojazdu. Máme k dispozícií aj funkciu uzamknutia elektrickej kolobežky Xiaomi Mi Electric Scooter 1S EU.

ZISTIŤ AKTUÁLNU CENU